►|Artist-RPG|Polski Serwer RPG|◄

►Forum Serwerowe Artist-RPG◄

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-12-06 22:56:33

_MatarSKKRT217
Administrator
Dołączył: 2017-12-05
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 61.0.3163.100

Ogłoszenie By Matar

Czesc! Jestem Matar na serwerze moj nick brzmi _MatarSKKRT217 chcem abyscie przeczytali to ogloszenie w 100%
mam nadzieje ze CytrynQa wie jakiego Administratora stracil
Dzisiaj ok godz 21:00 zaczely sie ddosy ze strony użytkownika ZiroxTV DDosy byly na tyle silne ze serwer o 21:30 zostal wylaczony
Ja Matar wiedzialem jak zatrzymac ddosy lecz administrator ktory byl na serwerze nie znal komend a ja gdybym nie dostal degrada powstrzymal bym ddosy
ZiroxTV jezeli to czytasz wiec ze za te ddosy moge cos zrobic co ci zniszczy rozgrywke na serwerach [dblpt])
wiec tak Zacznijmy od tego czemu cytryna mnie Zdegradował z Admina na Moda potem na gracza
zaczeło sie od ZiroxTV jak gadal ze robie faworke dla Danielo
Danielo dzisiaj na ts okolo 20 zostal przezemnie zbanowany permamentnie
logi:
<20:03:39> "Danielo" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "DeSpErAdO" (pogorszyles sytuacje moglem odzyskac range ty go wyzywales)
<20:03:39> Klient zablokowany: "Danielo"
Potem poszlo o Mój brak kultury owszem przyznaje sie do braku kultury ale jest jedno ale
są pewne osoby w administracji CybriaN wie jakie tez maja brak kultury
poszlo o bez myslne banowanie dobra przyznaje sie zbanowalem Dragona z powodu 0rp dostalem opieprz przeprosilem cybrian powiedzial ze spoko
okej
potem poszlo o to ze jako supporter pisalem ze nie bedzie juz eventow z mojej strony i ze nie bede mial juz rangi pisalem prawde
nagle patrze na tabie stracilem range nie moglem wpisywac komend typu /duty /fix itd
odrazu sie skaplem ze dostalem degrada
teraz pytanie Głowne do CytrynQi
CytrynQa czy zwróciłes uwage na to ze mnóstwo graczy przyszło do mnie na ts i sie pytalo czm degrad i tak dalej? czy dostales dowody o rzekome Podpowiadanie do SAPD cytrynqa podaj mi jeden dowod na podpowiadanie do sapd oraz na to ze cyb sie na mnie obrazil lub myslal o degradzie dla mnie za tego bana
i tak wiem pogorszylem swoja sytuacje tym ze danielo cie zwyzywal
lecz to bylo tak:
-danielo: Za co ty niby dostales degrada?
-ja: z powodu Braku Kultury +Nie Umyslne Banowanie,Kickowanie Graczy na TS3 +Podpowiadanie w Rekrutacji na  SAPD !
-danielo: Mam napisac do cytrynqi?
-ja: Nie pisz do niego ja sam to zalatwie
on sie nie posluchal napisal ja cie za to przepraszam on z automatu dostal bana
Czemu masz mi wierzyc ze nie podpowiadalem? na ts byl ze mna adamek tez i slyszal co mowilem kanopro byl tez
ja nie oczekuje od was oto zebyscie mnie powrocili na range
Dziękuje za szanse w Administracji

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Były Administrator MatarPL

Offline

#2 2017-12-06 23:09:37

MaxTeR
Użytkownik
Dołączył: 2017-12-05
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Ogłoszenie By Matar

Słabo ,że dostałeś degrada ale dostales tylko na moderatora ,a straciłeś range moderatora za ciągłe przeklinanie i spamienie Cytrynce.Nie chciałbym żebyś odszedł z serwera,gdyż jesteś bardzo miłą,przyjacielską oraz pomocną osobą.Spróbuj pogadać z CytrynQą na spokojnie. Trzymam za ciebie kciuki! Wracaj szybko!







                                                                                                                                                                                                                                                                                              RCON MaxTeR

Offline

#3 2017-12-06 23:20:02

CytrynQa
Administrator
Dołączył: 2017-12-05
Liczba postów: 8
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Ogłoszenie By Matar

#MatarPL Pogadajmy na Skypie o tej Sprawie.

Offline

#4 2017-12-07 09:42:20

_MatarSKKRT217
Administrator
Dołączył: 2017-12-05
Liczba postów: 6
AndroidChrome 62.0.3202.84

Odp: Ogłoszenie By Matar

Okej ale kiedy

Wiadomość dodana po 1 h 47 min 52 s:
a poza tym ja juz sie o range nie bede starac dzisiaj wbije na serwa dam majatek na eventy i bana wyrwe za rozdawanie majatku

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kylife - kuba - oszwyciestwa5 - karchow - porcelanowemotyle